REDING U AMBISU: Paunović treći put u nizu poražen, ovog puta veoma ubedljivo!

07.11.2020

14:48

Redin Veljka Paunovića nastavio je sa lošim rezultatima.

Veljko Paunović

Londonski tim je na svom terenu izgubio od Stouka sa ubedljivih 3:0. Reding je i dalje na prvom mestu, ali je njegova prednost u odnosu na rivale istopljena posle tri uzastopna poraza.

Posle prvih 45 minuta Stouk je vodio 2:0 i pored toga što je Reding imao više prilika. Kembel je pogodio za 1:0 sredinom poluvremena. Stiven Flečer u 35. minutu uvećava na 2:0.

Reding je u drugom poluvremenu bio daleko bolji tim, ali nikako nije uspeo da stigne do gola. Na kraju stigla je kazna u dubokoj nadoknadi vremena kada je Braun postavio konačnih 3:0.

Paunovićev tim je posle neverovatnog početka upao u veliku krizu i moraće što pre da se izvuče iz nje, kako ne bi krenuo slobodan pad na tabeli najjače druge lige na svetu.