(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) ŠTA URADI CRNI LUKA? Milivojević POGIBELJNO uklizao Portugalcu, pa dobio DIREKTAN crveni karton!

30.10.2020

22:44

Čeka ga duža pauza.

RepublikaFoto: Twitter/Printscreen/YouTube/Printscreen/ibrazo10

Fudbaleri Vulverhemptona nadigrali su Kristal Palas sa 2:0 (2:0 ) u 7. kolu Premijer lige, a meč je obeležio užasan start reprezentativca Srbije Luke Milivojevića.

Kapiten londonskog kluba je brutalno startovao na Portugalca Žoaa Mutinja u 86. minutu susreta, nakon čega mu je glavni sudija Etkinson pokazao direktan crveni karton.

Kako je to izgledalo možete pogledati na video snimku.

Inače, "vukovi" su nova tri boda obezbedili već posle pola časa igre. Ait Nuri je "otvorio" goste u 17. minutu, a Podense je deset minuta kasnije duplirao vođstvo i postavio, kako se ispostavilo, konačan rezultat.

Milivojevića sigurno čeka duža suspenzija, s obzirom na rigorozna premijerligaška pravila prilikom ovako nesmotrenih poteza.