ZVEZDO, STRAHUJEŠ LI OD MOĆNE VOŠE? Novosađani prišli LIDERU na minus tri, Lalatović postavio REKORD!

30.10.2020

19:27

Crveno-beli rutinski nadigrali Bačku.

Trener Vojvodine Nenad Lalatović

Fudbaleri Vojvodine rutinski su savladli Bačku na "Karađorđu" u okviru 13. kola Superlige Srbije rezultatom 3:1 (2:0).

Trener Novosađana Nenad Lalatović oborio je klupski rekord sa čak 62 pobede u 103 meča koliko je sa klupe predvodio "staru damu" srpskog fudbala.

Voša je protiv Bačke pitanje pobednika rešila već u prvom delu utakmice. Zukić je postigao vodeći gol u 27. minutu, a Bojić je u 40. duplirao prednost "lala". Na 3:0 povisio je Vukadinović u 61. minutu, dok je počasni gol za goste dao Krčmarević osam minuta pre kraja duela.

Vojvodina je ovom pobedom prišla na samo tri boda zaostatka za vodećom Crvenom zvezdom koja će u nedelju od 15 časova u Surdulici, na gostovanju Radniku, imati priliku da se ponovo "odlepi" na plus šest.

SUPERLIGA, 13. kolo

Petak

Vojvodina – Bačka 3:1 (2:0) /Zukić 27, Bojić 40, Vukadinović 61 – Krčmarević 82/