KUP SRBIJE: Čudesan preokret Radnika protiv Kabela, IMT SRUŠIO Superligaša!

Od 14:30 odigrano je 12 mečeva uvodnog kola Kupa Srbije.

Ilustracija

Videli smo jedno veliko iznenađenje, jedan veliki preokret, a u ostalim mečevima su favoriti opravdali svoje uloge.

Iznenađenje je bilo na Novom Beogradu, a najzanimljiviji meč u Novom Sadu.

IMT je na Novom Beogradu savladao Inđiju – 2:1 (1:1).

Dvostruki strelac za novobeogradski IMT bio je Nikola Terzić, dok je jedini gol za Inđiju bio autogol.

Za Grafičar protiv Voždovca su pogađali Aleksandar Stanković u 10. i Aleksandar Lukić u 30. minutu, dok je u 66. jedini gol za "Zmajeve" postigao Stoisavljević.

Najzanimljivija utakmica odigrana je u Novom Sadu između Kabela i Radnika iz Surdulice – 3:4 (3:1).

Kabel je vodio u prvom minutu, do 38. je imao prednost od 3:0, ali je Radnik napravio neverovatan preokret i došao do pobede.

Vojvodina je rutinski golovima Čovića savladala Jedinstvo Rumenku u gostima (0:2), dok je TSC istim rezultatom bio bolji u gostima protiv Trajala u Kruševcu (0:2).

Spartak iz Subotice je u gostima savladao Sušicu (0:2), Čukarički je na gostovanju bio bolji od Novog Pazara (1:3), Proleter je slavio u Pirotu protiv Radničkog (0:2), a Radnički Niš slavio je u Smederevu (1:2).

Mladost je u Lučanima savladala Dinamo iz Vranja.

Rad i Kolubara odigrali su meč bez golova, pa je posle penala prošao Rad (4:2).

Voždovac i Grafičar odigrali su zanimljivu utakmicu.

Grafičar je vodio golovima Lukića u 10. i Stankovića u 30. minutu, ali je Voždovac uspeo da se vrati i izbori penale.

Stoisavljević je pogodio u 66. minutu za 1:2, da bi izjednačenje i penale doneo Vujnović u 92. minutu.

Bolji posle penala bio je Voždovac sa 4:2.