Srbija saznala još jednu LOŠU VEST posle poraza od Mađarske!

11.10.2020

21:10

Fudbaleri Rusije i Turske remizirali su 1:1 (1:0) u Moskvi u utakmici B Lige nacija.

Rusija - Turska

U grupi u kojoj je Srbija od Mađarske 1:0 u Beogradu, Rusija je ispustila pobedu u drugom poluvremenu.

Takav rezultat ne ide na ruku Srbiji, koja će se sa Turskom boriti za opstanak u ovoj diviziji, odnosno da izbegnu prvu mesto.

Što se tiče utakmice na stadionu Dinama u Moskvi, domaćin je poveo golom Antona Mirančuka u 15. minutu.

Artjom Džuba mu je sjajno otvorio šansu i vezista Lokomotive je lako pogodio za vođstvo.

Ipak, Turska se neočekivano izdigla u drugom poluvremenu i preko Kenana Karamana postavila konačnih 1:1 u 62. minutu.

Karaman se najbolje snašao u kaznenom prostoru Rusa posle centaršuta Hakana Čalhanoglua i doneo veliki remi Turskoj.

Za tri dana upravo Turska i Srbija igraju u Istanbulu.