RAKITIĆ SE VRATIO NA "KAMP NOU": Odličan derbi La Lige, zaigrao i Srbin

04.10.2020

21:06

Bez pobednika u Kataloniji.

Ivan Rakitić se vratio na "Kamp Nou"

Utakmica petog kola španske La Lige između Barselone i Sevilje završena je bez pobednika, rezultatom 1:1.

Meč u Kataloniji je počeo veoma efikasno, oba gola su postignuta u uvodnim minutima utakmice.

Prvo su gosti iz Andaluzije stigli do gola, preko Luka de Jonga koji je u osmom minutu bio najspretniji od svih igrača koji su se našli u kaznenom prostoru Barselone posle kornera.

Ipak, samo dva mnuta kasnije je Felipe Kutinjo doneo izjednačenje Barseloni, a na kraju se ispostavilo da je već tada postavio i konačan rezultat.

Golove sa "Kamp Noa" pogledajte OVDE.

Inače, ovo je bila utakmica na kojoj se na dobro poznat stadion vratio Ivan Rakitić. Hrvat se našao u startnoj postavi Sevilje i igrao je do 78. minuta kada je mesto ustupio Nemanji Gudelju.