DRAMA U NIŠU: Gavrić doneo bod Radničkom u osmom minutu nadoknade

02.10.2020

19:18

Više od 100 minuta fudbala na "Čairu".

Nenad Gavrić

Premijerna utakmica 10. kola Superlige Srbije završena je bez pobednika. U Nišu je ekipa Radničkog dočekala lučansku Mladost, a konačan rezultat je bio 1:1.

Utakmica nije bila previše interesantna do same završnice, kada je usledila prava drama.

Najpre je Aleksandar Ješić u 87. minutu doneo prednost gostima, a potom je sudija Novak Simović produžio meč sedam minuta.

Tu su gosti pokušavali da "ukradu" vreme, ali je za to stigla kazna u osmom minutu nadoknade kada je bivši fudbaler Crvene zvezde Nenad Gavrić doneo izjednačenje Nišlijama. Napali su tada fudbaleri Mladosti pomoćnog sudiju, jer su smatrali da je Gavrić bio u ofsajdu, ali je gol na kraju priznat, a utakmica se igrala do 101. minuta.