IZLEČENE BELGIJSKE RANE: Voša lagano slavila u Inđiji

28.09.2020

16:02

Rutinska pobeda novosadkse "stare dame".

Nenad Lalatović

Fudbaleri Vojvodine slavili su na gostovanju Inđiji rezultatom 2:0 u utakmici devetog kola Superlige Srbije.

Prvo poluvreme je bilo ujednačeno i obe ekipe su pretile, ali golova nije bilo. Međutim, led u Inđiji je probio Petar Bojić pogotkom u 59. minutu na asistenciju Miljana Vukadinovića, a u 70. je konačan rezultat postavio Nemanja Čović.

Izabranici Nenada Lalatovića su tako pokazali da su preboleli nesrećan poraz od Standarda u Liježu u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Superliga Srbije, 9. kolo

Petak

Voždovac – Radnički Niš 5:0 (3:0) /Vujnović 7, Putničanin 18, Milosavljević 27, Pantović 68, Stojčev 80/

Subota

Čukarički – Mačva 4:0 (1:0) /ostojić 35, Kajević 53, Birmančević 73, Endiaje 90/

Javor – Zlatibor 1:1 (1:1) /Radivojević 40 - Janjić 11/

Radnik – Rad 4:2 (1:1) /Makarić 3, Kričak 59, Pavlov 69, Danoski 79 - Jovanović 38, Busnić 62/

TSC – Spartak 3:0 (2:0) /Banjac 11, Lukić 43, Zec 68/

Mladost – Crvena zvezda 0:4 (0:1) /Gavrić 37, Katai 54, Falćineli 56, Pankov 70/