(VIDEO) NA TERENU POKAZAO KO JE I ŠTA JE: Marsej tera Radonjića, a on ih spasao od poraza!

26.09.2020

21:51

Fubaleri Olimpika iz Marseja remizirali odigrali su nerešeno 1:1 protiv Meca u 5. kolu Lige 1.

Nemanja Radonjić

Poveli su gosti u 71. minutu golom Nianea, a izjednačenje domaćinu doneo je Sanson u 4. minutu nadoknade.

Asistent Italijanu bio je srpski fudbaler Nemanja Radonjić koji je u igru ušao samo 10 minuta pre pogotka svog tima. Videćemo da li će ovaj potez promeniti odluku Viljaša Boaša, koji želi da se reši usluga srpskog fudbalera.

Nakon ovog kola Marsej je 6. na tabeli sa 8 bodova, dok je Mec ''davljenik'' sa samo 4 osvojena boda u dosadašnjem delu šampionata.