(VIDEO DOKAZ) NAMEŠTALJKA! Golman PRODAO utakmicu, PENAL je bio KLJUČAN! Šta će "Grobari" reći?

22.09.2020

18:57

Skandal neviđenih razmera.

RepublikaFoto: ST/N. PANČIĆ
"Grobari"

Veliki skandal dogodio se na utakmici kiparkse lige između Anortozisa i Apolona, potencijalnog rivala Partizana u plej-ofu za ulazak u Ligu Evrope.

Naime, fudbaleri Apolona su slavili rezultatom 3:1, ali tamošnji mediji bruje da je golman domaćeg tima prodao utakmicu.

Anortozis je poveo u 19. minutu, ali je Apolon došao do izjednačenja u 37. krajnje sumnjivim golom.

Strelac je bio Čarlison Benšop iz penala, ali svi pišu o tome kako je golman domaćeg tima, Giorgi Loria njemu glavom pokazao gde da šutira, a zatim se bacio u drugu stranu. Taj potez Lorije možete videti na 3:35 minuta od početka sledećeg snimka.

Posle toga je golovima Pitasa i Larsona Apolon došao do pobede, ali svi i dalje pričaju o tome kako je Loria prodao utakmicu.