(VIDEO) GDE JE OVDE RUKA? Dokaz da NIJE bio penal za Partizan!

19:54

Natho sa kreča doneo nova tri boda na Gradskom stadionu u Užicu.

RepublikaFoto: Twitter/Naša CZV
Igranje "rukom" fudbalera Zlatibora

Fudbaleri Partizana savladali su Zlatibor u Užicu sa 1:0, golom Bibrasa Natha iz penala, a glavni arbitar Zoran Široki načinio je veliku grešku, sudeći po usporenom snimku sporne situacije.

Naime, igrao se 79. minut kada je dosuđen penal za crno-bele, kada je lopta nakon kornera pogodila u grudi igrača domaćih, ali je sudija to loše procenio.

Sporan momenat možete pogledati u videu.

Široki je u 31. minutu poništio čist gol za vicešampiona Srbije, doduše na asistenciju pomoćnika, kada je Bojan Matić zatresao mrežu iz dozvoljene pozicije, a signaliziran je ofsajd.

Podsetimo, "parni valjak" u četvrtak igra meč sezone u Belgiji kada gostuje Šarloi u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.