"KARAĐORĐE" JE NEOSVOJIVA TVRĐAVA: Voša lako sa Radnikom, sjajna uvertira crveno-belih za Standard!

18.09.2020

18:00

Osmo kolo Superlige Srbije.

Detalj sa meča Vojvodina - Radnik

Fudbaleri Vojvodine rutinski su savladali Radnik na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu u osmoj rundi Superlige Srbije rezultatom 2:0 (0:0).

Strelci za Novosađane bili su Petar Bojić u 56. i Nemanja Čović iz penala u 67. minutu. "Stara dama" srpskog fudbala je dominirala terenom od prvog do poslednjeg minuta susreta, a Surduličani nisu dobili ni najmanju šansu da eventualnim pogotkom završnicu meča učine zanimljivijom.

Voša je tako sačuvala oreol nepobedivosti na svom stadionu u tekućoj sezoni, nakon što je u minuloj rundi doživela poraz od Javora u Ivanjici (1:2). Takođe, četa Nenada Lalatovića je napravila dobru uvertiru za meč sa Standardom u sklopu treće runde kvalifikacija za Ligu Evrope, koji se igra sledećeg četvrtka.