DRAMA DO KOSKE U LETONIJI: Partizanov rival slavio golom u PETOM minutu nadoknade!

16.08.2020

21:50

Letonci pokazali da se ne predaju do kraja.

Stadion Partizana

Rival Partizana, letonski RFS savladao je Daugavpils u 15. kolu tamošnjeg šampionata rezultatom 2:1(1:0), pogotkom u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Početak nije nagoveštavao uzbudljiv rasplet. RFS je poveo već u trećem minutu golom Slovenca Lipuščeka.

aj rezultat bio je na snazi sve do 77. minuta, kada je gost zjednačio golom Makejeva. Domaćinu je pobedu u 95. minutu doneo rezervista Zjuzins.

Srpski internacionalac u redovima RFS Darko Lemajić odigrao je ceo meč. Posle teško izborene pobede, budući Partizanov protivnik ima dva boda više, ali i utakmicu više od vodeće Rige.