POSLE PENALA ZA PARTIZAN: Trener Napretka BESAN kao RIS! Pita se "čemu sve ovo?"

01.08.2020

18:49

Nije nikoga štedeo.

Dragan Ivanović

Fudbaleri Napretka poraženi su u prvom kolu Superlige Srbije od Partizana u Kruševcu rezultatom 3:1 (više pročitajte OVDE), a šef stručnog štaba "Čarapana" Dragan Ivanović bio je besan kao ris posle meča.

Napredak je na poluvreme otišao sa golom viška, ali je najpre Lazar Marković poravnao rezultat u prvom minutu nastavka, a potom su Bibras Natho iz penala u 86. i Nikola Čolić u 95. minutu doneli trijumf crno-belima.

Upravo taj pogodak Izraelca bio je bolan po Kruševljane, koji su smatrali da su oštećeni kada je Danilo Grujić pokazao na belu tačku.

- Blago rečeno katastrofa! Zbog čega ovo? Kome treba ovo? Ovakav neki poklon. Žao mi je mojih momaka. Nije mi jasno... Čemu sve ovo? Kažem, žao mi je mojih igrača i Fudbalskog kluba Napredak. Dobro, teramo dalje... - procedio je besno Ivanović.