(VIDEO) Bilbaov poker u Valjadolidu!

08.03.2020

15:08

Fudbaleri Atletik Bilbaa ostvarili su pobedu u Valjadolidu gde su porazili domaću ekipu rezultatom 4:1.

Fudbaleri Atletik Bilbaa

Odlično su gosti iz Baskije otvorili susret i poveli već u četvrtom minutu kada je Unai Lopez postigao sjajan pogodak iz slobodnog udarca.

Ubrzo je Atletik i duplirao prednost, igrao se 24. minut kada je Kordoba probio po levoj strani i uputio dobar centaršut u kazneni prostor gde se Raul Garsija lepo snašao i savladao Masipa.

Bilo je to dovoljno za miran nastavak meča, sve do 76. minuta pošto je Valjadolid uspeo da smanji zaostatak lepim golom Sandra Ramireza sa ivice kazenog prostora.

Ipak, svaku dilemu oko pitanja pobednika na ovom meču otklonio je Injaki Vilijams u 87. minutu pošto je iskoristio veliku grešku odbrane domaće ekipe.

Konačnih 4:1 postavio Injigo Kordoba u trećem minutu nadoknade vremena.