"Dama" pala protiv Spala

13.04.2019

15:01

Može Masimilijano Alegri da meša karte, odmara igrače, igra se sa postavom pošto je titula faktički već osvojena...A polufinale Lige šampiona još uvek nije obezbeđeno. U 32. kolu Serije A, Spal je na domaćem terenu savladao Staru damu 2:1.

Navijači Spala

Kao po običaju, kada nema Ronalda, svoje minute koristi Ken koji je postoigao novi pogodak. Ovaj put u tridesetom minutu na asistenciju Kansela.

Mladi Italijan nije igrao protiv Ajaksa, a uključujući sa ovim mečom postigao je šest vezanih golova na isto toliko mečeva na kojima je igrao, uključujući i dva gola za selekciju Italije.

Ipak, domaća ekipa je u drugom poluvremenu uspeva da dođe do preokreta.

Bonifazi je izjednačio u 49. minutu, da bi Flocari u 74. minutu doneo tri boda Spalu koji u narednom kolu igra protiv Empolija, 20. avgusta od 15 časova. A Juventus igra protiv Fiorentine tri sata kasnije.