Mladost bolja od "Partizanovog" dželata, Čukarički propustio šansu da "gurne" crno-bele dublje!

17.03.2019

20:26

Fudbaleri Mladosti pobedili su posle preokreta Voždovac u Lučanima sa 3:1 u 27. kolu Super lige Srbije, dok su igrači Čukaričkog remijem bez golova u Novom Sadu protiv Vojvodine propustili šansu da prestignu Partizan i zauzmu treće mesto.

Navijači Mladosti

Voždovac je poveo golom Andrije Lukovića u 31. minutu, da bi do poluvremena Mladost prekrenula golovima Milana Bojovića u 40. i Vladimira Radivojevića u 45. minutu.

Konačan rezultat postavio je Aleksandar Pejović u 59. minutu iz jedanaesterca.

Mladost je ovim trijumfom došla do petog mesta sa 42 boda, dok je Voždovac 12. sa 28.