MICIĆ NA IVICI SUZA: Ne može se igrati 30-35 minuta!

11.09.2022

18:55

Plejmejker ne poriče da su "Azuri" bili bolji.

Vasilije Micić protiv Italije

Košarkaška reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u četvrtfinale Eurobasketa, pošto je u osmini finala izgubila od Italije.

Posle meča je svoje viđenje stvari izneo Vasilije Micić.

- Ne znam šta se desilo, u jednom trenutku kao da je energija stala. Ne da smo igrali loše, bili smo bojažljivi za prelom utakmice. Nisu ovo lake utakmice, igrati osminu finala na jednu loptu, na jednu utakmicu tu ima svako šansu bez obzira na kvalitet. Ne može se igrati 30-35 minuta, bili su bolji u drugom poluvremenu, imali su neku dodatnu energiju, slobodu u napadu - rekao je Micić.

Vasa je meč završio sa 16 poena i osam asistencija, ali ni to nije bilo dovoljno za trijumf.

Italija će se za polufinale boriti sa Francuskom.