ER SRBIJA MENJA RUTU LETOVA IZ BEOGRADA ZA TIVAT! Iznenađenje na nebu, OVO JE RAZLOG preusmeravanja

Putovanja

28.05.2026

19:45

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Letovi će biti realizovani pod izmenjenim brojevima (sa dodatkom broja 4 ispred postojećeg broja leta), dok će svi putnici biti automatski preusmereni na nove letove.

ER SRBIJA MENJA RUTU LETOVA IZ BEOGRADA ZA TIVAT! Iznenađenje na nebu, OVO JE RAZLOG preusmeravanja

Foto: Shutterstock/Wenjie Zheng

Nacionalna avio-kompanija Er Srbija objavila je danas da će preusmeriti pojedine letove iz Beograda za Tivat 4. i 5. juna, jer se zbog planirane potpune obustave drumskog saobraćaja u tom crnogorskom gradu tokom održavanja Samita EU-Zapadni Balkan očekuju značajna ograničenja u pristupu Aerodromu Tivat.

U cilju nesmetanog odvijanja saobraćaja, Er Srbija će sledeće letove preusmeriti na Aerodrom Podgorica - 4.jun: JU682/683 i JU684/685 i 5.jun: JU680/681 i JU684/685

Letovi će biti realizovani pod izmenjenim brojevima (sa dodatkom broja 4 ispred postojećeg broja leta), dok će svi putnici biti automatski preusmereni na nove letove.

Za više informacija, putnici se mogu obratiti Kontakt centru Er Srbije na broj 0800111528 iz Srbije, i na +3811131112123 iz inostranstva.

Kad smo kod Er Srbije, generalni direktor Jirži Marek izjavio je u Torontu, na svečanom prijemu povodom uspostavljanja direktnog leta između Beograda i Toronta, da će srpska nacionalna avio-kompanija nastaviti da povećava broj novih dugolinijskih letova i istakao da je Er Srbija sa više od 100 destinacija na koje leti postala lider u regionu i da će ove godine postaviti novi rekord i približiti se broju od pet miliona putnika.

- Svaka nova destinacija je uvek veoma uzbudljiva stvar, a posebno nova dugolinijska destinacija, a posebno ako se obnavlja posle 34 godine. I to je bilo veoma simbolično jer smo vratili tu liniju tačno istog dana kada je pre 34 godine prestao let. Direktni letovi poboljšavaju povezanost između kultura, zemalja i preduzeća. Uvek postoji nešto što nazivamo efektom stimulacije koji obično iznosi oko 40 odsto - rekao je Marek za Tanjug na prijemu koji je organizovala Er Srbija, u hotelu Ric Karlton.

Marek je rekao da će linija do Toronta povećati putovanja naše dijaspore, ali i stimulisati i novi razvoj turizma, nova korporativna putovanja i sve ostalo.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading