UBICA I PRE 13 GODINA POČIO ZLOČIN KOJI JE SABLAZNUO REGION! Detalji jezivog ubistva na psihijatriji u Bardovcima!

Republika.rs

Autor:

Hronika

06.08.2025

17:14

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Prema optužnici, Spasov je u noći između 16. i 17. jula napao svoju majku u porodičnom stanu, izbo je nožem desetak puta, a zatim njeno telo,bacio u kontejner.

UBICA I PRE 13 GODINA POČIO ZLOČIN KOJI JE SABLAZNUO REGION! Detalji jezivog ubistva na psihijatriji u Bardovcima!

Foto: Shutterstock/BreizhAtao

Juče rano ujutru na sudskom odeljenju Psihijatrijske bolnice u Bardovcima u Severnoj Makedoniji, jedan zatvorenik ubio je drugog staklenom flašom. 

Policija Severne Makedonije ovim povodom se oglasila i saopštila da je do ubistva došlo 5. avgusta u 01,38 časova kada je došlo do fizičkog obračuna između osuđenih lica D.S. (35) iz Negotina i I.T. (62) iz sela Ljubanci.

Tokom sukoba, D.S je udario I.T. staklenom bocom, posle čega je I.T. pao u nesvest. Povređeni je odmah prebačen u Urgentni centar Kliničkog centra "Majka Tereza", gde je preminuo u 02,20 časova. 

Makedonski mediji pišu da je D.S. zapravo Dimitar Spasov, koji je pre 13 godina u Negotinu ubio svoju majku i to na šokantan način.

Prema optužnici, Spasov je u noći između 16- i 17. jula napao svoju majku u porodičnom stanu, izbo je nožem desetak puta, a zatim njeno telo,bacio u kontejner.

Kako mladić baca telo majke u kontejner videli su radnici komunulnog koji su slučaj i prijavili. 

- Dimitar me pitao gde da baci meso, misleći na telo svoje majke koje je nosio na ramenu. Rekao sam mu da je ostavi ovde. Čim je otišao, pozvao sam policiju i prijavio slučaj. Kada su ga policajci doveli do kontejnera da ga ispitaju, rekao je: "Uradio sam ovo kao u filmu, ubio sam je" - rekao je na suđenju Memed Mustafov, radnik komunalnog, koji je istakao da je preživeo i još vuče traumu, pošto su i ubica i ubijena žena bili u krvi. 

Kao motiv ubistva majke, Spasov je naveo to što majka nije išla na grob njegovom ocu i što se viđala sa drugim muškarcima.

Bonus video

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading