MISTERIJA SMRTI STELE SAVIĆ! Kako je žena dospela u ventilacioni otvor - JEDNA STVAR NAROČITO BUDI JEZU!

Hronika

21.03.2026

22:00

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Komšije ističu da im cela situacija deluje sumnjivo i da očekuju da će istraga dati odgovore.

MISTERIJA SMRTI STELE SAVIĆ! Kako je žena dospela u ventilacioni otvor - JEDNA STVAR NAROČITO BUDI JEZU!

Foto: Društvene mreže, Saša Vasić/Vračar info

U ventilacionom otvoru za zgradu na Vračaru, juče je pronađeno telo Stele Savić (59), koja je nestala pre dvadesetak dana. Jeziv prizor uočili su stanari, a svima je čudno kako ranije nisu primetili beživotno telo ispred zgrade.

Telo je pronađeno oko 12:30, a uznemireni stanari su odmah rekli da je gotovo nemoguće da je žena sama upala u otvor, posebno imajući u vidu njegove dimenzije i položaj.

Ma kakvo upadanje, to je nemoguće! Otvor je mali, odrasla osoba tu ne može tek tako da propadne. Neko bi morao da vidi ili čuje nešto - rekao jedan od stanara za Kurir.

Republika

Foto: Saša Vasić/Vračar info

Mesto gde je telo pronađeno

Podsetimo, Stelin nestanak pre nekoliko dana prijavio je Kristijan Golubović, koji je rekao da je danima tražio i onda tek odlučio da slučaj prijavi policiji. Nakon pronalaska tela oglasio se i Golubović, šta je rekao pričitajte OVDE.

Komšije su trekle da, prema svemu sudeći, telo nije tu od skoro.

Priča se da je tu bila više od dve nedelje. Pa kako je moguće da niko ništa nije primetio, a još manje da je sama tu završila? Ovo je mnogo čudno - rekla je stanarka iz zgrade.

Pojedini ističu da im cela situacija deluje sumnjivo i da očekuju da će istraga dati odgovore.

- Ako je otvor toliko mali kao što jeste, stvarno ne vidim način da je mogla sama da upadne. Mora da se sama sklonila i sklupčala nekako - kaže drugi komšija.

Ko je bila Stela?!

Tragična smrt Stele Savić pogodila je sve koji su je poznavali.  Kako se navodi u jednom od komentara na društvenim mrežama, ova žena je imala i braću, koja su takođe nastradala usled nesrećnog slučaja, ali nije poznato kako se to desilo.

Republika

Foto: Društvene mreže

Stela Savić

- Stela, nekada moja komšinica... Umetnica, vajarka i prvi tatu-majstor u Beogradu, trenirala, vodila računa o izgledu. Gorka sudbina za njen životni put i njenu braću - napisao je neko od poznanika, dok je drugi dodao:

- Ona je bila super lik, znam je ko dete... Ali jako nesrećna osoba, zato je i posrnula... Odavno...

Potiče iz ugledne porodice!

Kristijan Golubović se juče pojavio na Vračaru, vidno slomljen, te je za medije izjavio da je Stelu poznavao godinama. On je rekao da je ona bila divna osoba i da je moguće da je ušla u otvor da se ugreje.

Otkrio je i da Stela potiče iz ugledne porodice, ali je ostala i bez roditelja i bez braće.

Ovo mesto je praktično spomenik jednoj takvoj ženi čiji je otac izvajao i postavio krst na Hramu Svetog Save, sve fontane napravio u celom Beogradu. Eto gde je završila jedna divna osoba - rekao je on.

U OVOME ĆE BITI SAHRANJENA STELA, ČIJE JE TELO PRONAĐENO U VENTILACIONOM OTVORU NA VRAČARU: Kristijan Golubović pripremio sve za poslednji ispraćaj, ova fotografija će vas naježiti!

Uz fotografiju garderobe koju je pripremio za njen poslednji ispraćaj, uključujući crnu kožnu jaknu, bajkerske čizme i teksas farmerke, Kristijan Golubović joj je uputio emotivni pozdrav.

Dok se ne završi istraga i ne obavi obdukcija, neće biti poznato kako je Stela preminula i  dospela u ventilacioni otvor.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO

Komentari (0)

Loading