DOBITNIK NAJPRESTIŽNIJIH NAGRADA! Ovo je glumac uhapšen ZBOG UBISTVA U ČAČKU! OSUMNJIČEN DA JE PRETUKAO S BRATOM ČOVEKA NASMRT! (FOTO)
Glumio je u poznatim serijama poput "Vreme smrti", "Klan", "Žigosani u reketu"... A 2024. imenovan je za v. d. direktora Kraljevačkog pozorišta.
Foto: Društvene mreže, Shutterstock
Glumac Vladimir Jocović (35) uhapšen je zajedno sa bratom R. J. (33) zbog sumnje da je učestvovao u ubistvu taksiste u Čačku.
Sumnja se da su Vladimir Jocović i njegov brat R. J., zajedno s još jednom osobom koja je u bekstvu, u jednom ugostiteljskom objektu u Čačku nasmrt pretukli taksistu (50).
Nesrećni muškarac je prebačen u Opštu bolnicu Čačak, ali je, nažalost, uprkos svim naporima lekara, preminuo.

Foto: Društvene mreže
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Čačku.
Inače, Vladimir Jocović je dobitnik nagrade za najboljeg glumca na međunarodnom festivalu Pozorište zvezdarište u Beogradu 2011, nagrade za najbolje glumačko ostvarenje Gran-pri za predstavu "San letnje noći" u Nišu 2012, pohvale žirija za izuzetno negovanje lepote scenskog govora i scenski pokret u predstavi "San letnje noći" na 40. Internacionalnom festivalu alternativnog i novog teatra u Novom Sadu 2013.
Glumio je u poznatim serijama poput "Vreme smrti", "Klan", "Žigosani u reketu"..., a 2024. imenovan je za v. d. direktora Kraljevačkog pozorišta.
(Informer)
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)