U STANU KRIO UBICU IZ NOVOG SADA! Uhapšen mladić (25), za Dejanovim ubicom se i dalje TRAGA!
Podsetimo, Dejan M. (37) ubijen je u utorak na Detelinari u Novom Sadu ispred jednog kafića.
Foto: Facebook/Shutterstock/ Max Acronym/lucky_pics/Nemanja Pančić/
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. M. (25) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela.
Sumnja se da je on, u iznajmljenom stanu u Novom Sadu, krio osumnjičenog za ubistvo tridesetsedmogodišnjeg Novosađanina.
M. M. je određeno zadržavanje u trajanju do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden višem javnom tužiocu u Novom Sadu.

Foto: Facebook
Podsetimo, Dejan M. (37) ubijen je u utorak na Detelinari u Novom Sadu ispred jednog kafića.
Kako nezvanično saznajemo, on je od ranije poznat policiji, a pretpostavlja se da je ubistvu prethodila svađa u lokalu zbog ranijih nerešenih računa.
Dejan M. (37) je ranjen 2020. godine kod kanala DTD u Rumenci, a tada ga je upucao Goran V. pripadnik suprotnog tabora navijača sa Novog naselja, koji je i sam ranjen 2018. godine kod vrtića "Guliver" na Novom naselju.
Inače, dok je Goran bio u zatvoru, kako se sumnja, Dejan M. mu je na roditeljsku kuću bacio eksplozivnu napravu.
Njihov sukob se nastavio Goranovim izlaskom iz zatvora i navodno kulminirao sinoćnjim ubistvom.
Policija intenzivno traga za Goranom V.
(Blic)
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (1)
Dositej Obradovic
04.09.2025 17:58
Au kakve dezinformacije. Vinera je upuco u nogu Mirkovic 2018. Posle toga mu bacio bombu na roditeljsku kucu u Rumenci 2020. godine. dok je Viner izdrzavao kaznu zatvora zbog drugog krivicnog dela. Viner mu i to oprostio i dosao da se izmire, i ovaj Mirkovic ga oslovio da je "p..ka" i onda mu Viner dao po p...i. Kod Mirkovica pronadjena satara ili manja sekira na licu mesta. I cica mica i gotova prica. Zna se sve. Novi Sad je mali gradic.