Ona mu DALA ŽIVOT, on ga njoj ODUZEO! Ovo je majka Ilije iz Čačka! Zaklao i nju, i oca, i dedu zbog DROGE! (FOTO)
Ilija Glišović, star 21 godinu, zaklao je sinić u porodičnoj kući u Kulinovcima kod Čačka, oca, majku i dedu.

Foto: Republika
Kako se nezvanično saznaje, uzrok velikog porodičnog zločina je droga. Tačnije, Ilija Glišović je od ukućana sinoć tražio novac za drogu, a kako oni nisu hteli da mu ga daju, on je preklao oca Miloša, majku Snežanu i dedu Sretena.
Brat Nikola u trenutku tragedije nije bio u kuću, a kad je po povratku iz noćnog izlaska zatekao mrtve članove porodice, odmah je alarmirao policiju.
Sliku Snežane Glišović pogledajte u tvitu ispod:
Ubica, koji je pre mesec dana izašao sa psihijatrije gde se lečio, pobegao je posle ubistva, ali je jutros uhapšen.
Bonus video:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na Telegramu i Vajberu. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Komentari (0)