PRVO OGLAŠAVANJE SLAVICE DOBROJEVIĆ NAKON POBEDE: Odnela sa ćerkom 100.000 evra, PA OPLELA PO ASMINU: RAZOČARAO ME JE!

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Evo šta je uradio bivši zet!

PRVO OGLAŠAVANJE SLAVICE DOBROJEVIĆ NAKON POBEDE: Odnela sa ćerkom 100.000 evra, PA OPLELA PO ASMINU: RAZOČARAO ME JE!

Foto: Printscreen/zadruga, Printscreen/Youtube/Pink TV

Stanija Dobrojević je obeležila svoj povratak kući nagradom od 100.000 evra i titulom pobednice popularnog rijaliti-šoua "Elita 9". Njeno oduševljenje nakon osvajanja ovog prestižnog mesta bilo je očigledno, s obzirom na to da je istakla da je ovo najveća pobeda u njenom životu.

U razgovoru za Republiku Stanija je otvoreno govorila o emocijama koje su je pratile tokom takmičenja, uključujući suze i teške trenutke koje je preživela u poslednjih nekoliko meseci.

- Ovo mi je najveća pobeda u životu. Bilo je suza, bilo ih je poslednjih nekoliko meseci mnogo - rekla je odmah posle pobede i dodala da nije ni očekivala da nešto ovako može da joj se desi sa Asminom.

- Izdaja, prevara, i od partnera i od drugarice, bilo je neizdrživo, ali sam iz svega izašla kao pobednica. Pobeda mi je najvažnija, bilo je neizvesno, mogao je i da pobedi neko drugi. Videćemo za pare, ne znam šta ću s njima sad, polako - rekla je Stanija, a zanimljivo je da se i njena majka Slavica oglasila.

- Nisam očekivala, ali veoma mi je drago. Srećna sam zbog nje. Ovo je vrlo lepa nagrada za sve što je proživela. Ne znam na šta će potrošiti nagradu, sada ćemo pričati kod kuće - rekla je ona.

PROČITAJTE JOŠ: ANELI AHMIĆ GRCA U SUZAMA NAKON OSVOJENOG DRUGOG MESTA, PORODICA JE NIJE SAČEKALA! Progovorila O GLASOVIMA: Zaslužila sam pobedu! (VIDEO)

- Bilo je bolnih i ružnih trenutaka. Nije mi se dopadao njen vulgaran i prost nastup. To joj najviše zameram, ali je razumem jer su se i ostali koristili ružnim rečima.

Stanija je tokom učešća imala i fizički sukob sa Urošem Stanićem, što je rezultiralo tužbom.

- Ona je došla naknadno i nije bila spremna da podnese uvrede i nije mogla da se iskontroliše. Drago mi je da je stavila tačku na odnos sa Asminom. Ona je svoj deo završila. Pogađale su me uvrede, stvarno nema smisla. Čemu potreba da se vređa porodica. Vređajte se između sebe, čemu potreba da vređate porodicu - rekla je ona i priznala da je Asmin razočarao.

- Nije mi se javio, njegovi roditelji su insistirali da mi se izvini i to mi je razočarenje za jednog mladog čoveka - rekla je ona.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO

Komentari (0)

Loading