DEFINITIVNI KRAJ RIJALITIJA ZA ANITU STANOJLOVIĆ?! Nakon hitne posete klinici saopštene RAZARAJUĆE VESTI o trudnicinom zdravstvenom stanju! ZVANIČNI IZVEŠTAJ!
Novo oglašavanje Tamare Radoman zabrinulo fanove!
Foto: shutterstock_PRIYA2025 /printskrin pink tv
PR menadžerka Anite Stanojlović, Tamara Radoman, oglasila se ispred klinike u kojoj je rijaliti učesnica obavila lekarski pregled. Nakon prvog obraćanja javnosti, Radoman se ponovo oglasila i uputila apel produkciji da Anita u najkraćem mogućem roku napusti rijaliti program zbog, kako navodi, zdravstvenih razloga.
U svom opširnom izlaganju, Tamara je istakla da je razgovarala sa medicinskim osobljem i da je detaljno upoznata sa stanjem u kojem se Anita nalazi, naglašavajući da sve informacije koje je učesnica ranije iznela odgovaraju istini.
- Pozdrav svima, iako sam prilično uznemirena i iscrpljena i ne znam kako uopšte da vam dočaram ovaj osećaj. Imam potrebu i dužnost i moralnu obavezu da vam se svima obratim i da vas uputim u određene stvari. Prvo sa čim ću početi je da je Anita sve što je juče kada me je pozvala da odem na kliniku istina. Sve što je rekla po povratku sa pregleda nije slagala. Sa Anitom i bebom je sve u redu, to niko ne dovodi u pitanje, ali njeno zdravstveno stanje zaista nije u najboljem redu. Zadržala sam se dosta dugo u klinici, imala sam priliku da razgovaram sa Anitinom doktorkom i sa još nekim ljudima koji su bili prisutni tog dana i saznala sam određene informacije i ovoga puta odlučiću da igram fer, zato što sam uvek bila fer igrač i zamoliću produkciju da objavi izveštaj doktora. Anita ima velikih problema sa kičmom, velikih problema sa anemijom, velikih problema sa želucem. Uslovi u kojima se nalazi jednostavno nisu više za nju. Što se tiče zdravlja nje i bebe, važno je da spava, da nije izložena stresu i da nije izložena određenim situacijama koje su u okvirima rijalitija neizbežne. Ja apelujem da Anitu puste da u najkraćem mogućem roku napusti rijaliti. Želim da vas obavestim da sam kontaktirala Anitinog advokata i poslala zvanični mejl u kome sam sve objasnila, a u kome tražim hitno puštanje Anite van rijalitija. Advokat će se takođe pozabaviti određenim stvarima. Ovim putem želim da mirno zamolim produkciju da je pusti napolje zato što te okolnosti više nisu za nju i ona jednostavno ne može više da učestvuje u emisijama, ne može da bude izložena stresu i ne može da bude deo noćnih programa. Sada je sve na vama, produkcijo, imate izveštaj, a i devojka koja je bila sa Anitom je čula savet, tako da se nadam da ćete me poslušati i pustiti Anitu u što kraćem roku, kako bi održavala svoju trudnoću u miru. Znam sve što se dešavalo tog dana, znam kakvo je njeno stanje - rekla je u svom obraćanju Tamara Radoman.
PROČITAJTE JOŠ: LUKIN OTAC ŽENI 25 GODINA MLAĐU! Biljana Vujović SPREMA PRSTEN ZA MLADU, slučajno otkrila KAKO ĆE SE ZVATI ANITINA BEBA?!
BONUS VIDEO:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)