SLOBA RADANOVIĆ OŠURIO PO RIJALITI-UČESNICIMA: "Nisam pristalica toga da..."

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Pevač otvorio dušu!

SLOBA RADANOVIĆ OŠURIO PO RIJALITI-UČESNICIMA: "Nisam pristalica toga da..."

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Sloba Radanović progovorio je o rijaliti-učesnicima koji nakon izlaska iz programa započinju pevačke karijere i priznao da nije pristalica toga da se popularnost gradi po svaku cenu. Pevač je istakao da veruje da kvalitet uvek pronađe svoj put do publike.

Osim toga, Sloba se osvrnuo i na svoje muzičke početke, ali i period početka 2000-ih godina koji pamti po lepim uspomenama.

Ovaj sadržaj je originalno objavljen na portalu Telegraf.rs. Ceo tekst možete pročitati direktno putem linka.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading