SLOBA RADANOVIĆ OŠURIO PO RIJALITI-UČESNICIMA: "Nisam pristalica toga da..."
Pevač otvorio dušu!
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
Sloba Radanović progovorio je o rijaliti-učesnicima koji nakon izlaska iz programa započinju pevačke karijere i priznao da nije pristalica toga da se popularnost gradi po svaku cenu. Pevač je istakao da veruje da kvalitet uvek pronađe svoj put do publike.
Osim toga, Sloba se osvrnuo i na svoje muzičke početke, ali i period početka 2000-ih godina koji pamti po lepim uspomenama.
Ovaj sadržaj je originalno objavljen na portalu Telegraf.rs. Ceo tekst možete pročitati direktno putem linka.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)