VRELA AKCIJA KAKVU NIKO NIKAD NIJE IMAO: Maja Marinković prekucala igricu, ono što je posle uradila KOMENTARIŠU SVI!

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

O njenim odnosima pred kamerama bruje svi.

VRELA AKCIJA KAKVU NIKO NIKAD NIJE IMAO: Maja Marinković prekucala igricu, ono što je posle uradila KOMENTARIŠU SVI!

Foto: youtube.com/Zadruga Official

U najnovijem izdanju emisije ''Premijera Vikend specijal'', voditelj i novinar je imao priliku da razgovara sa Slađom Poršelinom na Zlatiboru. Tema razgovora su bili aktuelni događaji u najpopularnijem rijalitiju ''Elita 9'', koji su izazvali pravu pometnju među gledaocima. Slađa je, kao i uvek, imala mnogo toga da kaže o dešavanjima unutar ovog rijalitija, a njene reči su otkrile zanimljive detalje i intrige. Posebno se osvrnula na vrelu akciju Maje Marinković i Filipa Đukića:

- Slađo, šta misliš o Maji i Đukiću? - upitao je novinar.

- Šokirala sam se kada sam videla fotografije na kojima je potpuno gola. Devojka koja je imala bukvalno brutalan s*ks, kakav niko nije imao, posle se samo obrisala maramicama. Ona je iskompleksirana jer je uložila u sebe sve što ima, ali je nezadovoljna sobom. Ja sam namerno potkačila Takija, a ovo sad što se on folira i kao ljut je od toga nema ništa. Taki troši Majine pare, hiljadu puta sam bila kod njih u stanu i to sam videla. Sad ću da vam otkrijem ekskluzivu. Meni je Maja rekla da je Taki uradio silikone Teodori Delić i da tačno toliko para fali u njenom šteku - rekla je Slađa.

 

DUGAČAK SPISAK MAJINIH BIVŠIH IZBEZUMIO JAVNOST: Ova imena će vas ostaviti u šoku, sa svakim je imala BRUTALNE vrele akcije!

- Da li će Filip priznati Maju za devojku? - upitao je novinar. 

- Naravno da neće nikada, on ima napolju devojku. Maju će prihvatiti za devojku samo ako krene da teroriše muškarce i kopa im oči. Ona ne može da se pomiri s činjenicom da je ona bukvalno u istom rangu sa Boginjom i Vanjom - rekla je Slađa.

- Šta kažeš na to što se dešava između Dače i Maje? - upitao je Joca.

- Brazilac i Maja su bili zajedno, imali su s*ks. Meni je Brazilac već rekao preko telefona da je to istina, ali neće on to da prizna javno jer je gospodin - rekla je Slađa.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading