SARA STOJANOVIĆ SAMU SEBE ZAKUCALA ZA DNO! Deli Anđelu komplimente kako bi mu skrenula pažnju!

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Skandal!

SARA STOJANOVIĆ SAMU SEBE ZAKUCALA ZA DNO! Deli Anđelu komplimente kako bi mu skrenula pažnju!

Foto: Printskrin/RTV PINK

U Beloj kući danas je održan još jedan zadatak koji je izazvao mnoštvo emocija, osmeha, ali i poneki neočekivani komentar. Naime, učesnici rijalitija "Elita“ imali su priliku da izaberu osobu koja je na njih ostavila najbolji utisak tokom proteklog perioda zajedničkog života.

Prva je svoj sud iznela Vanja Prodanović, koja je odmah naglasila da će u svom izboru biti iskrena i pomalo subjektivna.

- Ja ću biti veoma pristrasna. Kada razmislim, možda i neku. Trebalo bi da se baziramo na lični utisak. Anastasija, Sara i Asmin. Oni su mi se tu našli kada je bilo najpotrebnije - rekla je Vanja Prodanović.

Jovan je u svom govoru istakao koliko mu znače male, svakodnevne stvari i međusobna podrška u zajedničkom životu pod istim krovom.

- Neprikosnovena, jedna jedina Milosava. Najbolji je čovek ovde, zajedno sušimo veš, peremo sudove. Milosava, išaraću te celu kad izađemo. Matora takođe ima veliku dušu. Miću takođe moram da izdvojim, uvek je nasmejana, svima se javi kad ustane - kazao je Jovan.

Zatim je Sara pokazala koliko nisko može da padne, pa je udelila komplimente Anđelu, kako bi mu ponovo privukla pažnju.

- Sale Luks je uz mene uvek, veoma ga poštujem i jako lepe savete mi daje. Sara Raičević je moja drugarica, iskrena je i spontana. Dobar je prijatelj, nije sebična, ima dobru dušu. Anđelo, ja sam prenaglila, znam zašto si rekao neke stvari. Ti si me najviše oduševio, tako se ponaša pravi muškarac, baš kao i Luka - rekla je Sara.

Dragana je svoj izbor predstavila kroz šalu i iskrene komplimente, ne skrivajući koliko ceni prijateljske odnose koji su se razvili tokom zajedničkog života.

- Milosava je prva. Ona je moja drugarica, malo se zaljubila, ali ćemo da je vratimo na pravi put. Na drugom mestu je Pečenica. Divan je čovek, nije mu teško da ide i pravi frizure svima redom ovde. Na trećem mestu je Sunčica - kazala je Dragana.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

 

 

Komentari (0)

Loading