DECU SI PRAVIO U TOALETU, IMAO SI ČETIRI ZUBA DO PROŠLE GODINE! Anđelo i Ivan ušli u ŽESTOKI KLINČ, pucale uvrede!

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Upalili vređalicu!

DECU SI PRAVIO U TOALETU, IMAO SI ČETIRI ZUBA DO PROŠLE GODINE! Anđelo i Ivan ušli u ŽESTOKI KLINČ, pucale uvrede!

Foto: printskrin pink tv

Ekipa Republike nalazi se na licu mesta u Šimanovcima kako bismo vas iz sekunde u sekundu izveštavali od početku devete sezone Elite. Nakon što je prva ekipa otišla u Belu kuću, na red je došla druga, a tenzije su dostigle vrhunac kada su se žestoko posvađali Ivan Marinković i Anđelo Ranković.

- Idemo nove priče, njegove su dosadne. Meni je drago što je tu - rekao je Anđelo.

- Zauzet sam, dama je iz javnog života... Učesnica rijalitija, nije... Još - rekao je Marinković.

- Neka bude malo zanimljivo, ne moram sve da otkrijem odmah - nasmejao se Marinković.

- Ja sam ovom čoveku pre dve sezone sve objasnio. Potpisao je razvod braka na wc šolji, decu je pravio u toaletu, čovek koji je imao 4 zuba do prošle godine - rekao je Anđelo.

- Ajde naši neku klinku, da ti bude zanimljivo - rekao je Ivan potom.

Spektakl "Elita 9" večeras zvanično počinje, a već tokom dana atmosfera je uzavrela uz brojna uključenja i najave. Voditeljka Dušica Jakovljević otkrila je da od nove sezone očekuje velike preokrete i iznenađenja, posebno kroz lične transformacije učesnika:

- Publika će se sigurno pronaći u njihovim pričama i borbama - rekla je ona za Pink.

Željko Mitrović je najavio da će prvi takmičar biti robot Goša, kojeg će lično uvesti na spektakularan način, uz plesnu tačku o kojoj se već priča.

- Uvek nadmašimo sami sebe - dodala je Dušica, aludirajući na Mitrovićeve inovacije.

Iz karantina su se oglasili brojni učesnici. Aleksandra Jakšić prokomentarisala je raskid Kristijana Golubovića i Kristine Spalević, dok je Uroš Stanić obećao šou uz svoje "19 cm štikle" i izjavio da u rijaliti uvodi "Ameriku". Sestru Aneli Ahmić, Situ, fanovi već povezuju s ulaskom, dok su Vedran Poljak i milioner Murat Asilguzin obećali mnogo intrige i provokacija.

Podršku Mileni Kačavendi javno je uputio Marko Đedović, dok je pobednica "Elite 7", Anita Stanojlović, priznala da bi izbrisala odnos s Matorom. Voditeljke Ivana Šopić i Maša Mihailović poručile su da publiku čeka spektakl, a Jovana Jeremić naglasila: "Ovo će biti najmoćnija sezona, puna ljubavi i strasti."

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

 

Komentari (0)

Loading