EKSKLUZIVNO OTKRIVAMO: Metak za Vučiča spremio je ovaj čovek


IZVOR: Republika - 08.05.2018 | 21:00


Iza jezivih pretnji predsedniku Srbije objavljenih na portalu KM novine stoji Ivan Maksimović (41) iz Kosovske Mitrovice, otkrile su srpske bezbednosne službe.

Foto: Tanjug/S. RADOVANOVIĆ

Aleksandar Vučić

Ko je ustvari ivan Maksimović i kako je preko portala čiji je on vlasnik pozivao na ubistvo predsednika?

Zbog čega je sa suprugom privođen još 2013. godine, a kako je zbog snimanja hapšenja trojice Albanaca 2015. godine takođe završio iza rešetaka. 

Šta mu je poručio predsednik Vučić?

Kolika kazna zatvora preti Maksimoviću za nedvosmislene pretnje smrću?

Čitajte i nove dokaze o kancerogenom uticaju NATO bombi. 

Šta je u prilog tome rekao ugledni italijanski senator Đan Pjero Skanu?

Povodom uticaja osiromašenog uranijama na zdravlje ljudi oglasio se i fudbaler oboleo od karcinoma Milan Vilotić?

Šta on kaže u prilog tvrdnjama Skanua?

Da su izmene u Vladi Srbije neizbežne pokazuje sve glasnije šuškanje o smenama na ministartskim funckijama, a šuška se i o novim ministrima u Vladi. 

Kao jedan od novih potencijala u Nemanjinoj 11 vidi se upravo aktuelni gradonačelnik Siniša Mali.

Koliko je izvesno da če zauzeti ministarsku fotelju? 

Koji resor će voditi? 

Šta o tome kažu stručnjaci bliski vrhu stranke? 

Odgovore na ova i mnoga druga pitanja potražite u sutrašnjem broju Srpkosg telegrafa za 9. maj 2018. godine. 

Foto: Republika