ŠOK ZA INTER: Milanski velikan u nadoknadi ostao bez pobede (VIDEO)

IZVOR: Republika - 07.01.2023 | 22:47

Šampion Italije iz 2021. godine propustio priliku da se u potpunosti uključi u borbu za titulu.

Fudbaleri Intera nesrećno su ostali bez tri boda, pošto su u 17. kolu Serije A na gostovanju Monci remizirali 2:2.

"Neroazuri" su preko Matea Darmiana poveli u desetom minutu, ali je Patrik Kjura odmah nakon što je domaći tim krenuo sa centra poravnao rezultat.

Međutim, nisu gosti dugo čekali na novo vođstvo, pošto je Lautaro Martinez u 22. minutu zatresao mrežu Mikelea De Gregoria.

Činilo se da će rezultat iz prve četvrtine meča ostati na snazi do kraja, ali se sa tim nije složio Luka Kaldirola, koji je u trećem minutu sudijske nadoknade utakmice poslao loptu iza leđa Andrea Onane.

Ovim remijem Inter nije uspeo da potvrdi pobedu nad liderom Kalča Napolijem u prošlom kolu, pa je ostao na četvrtoj poziciji na tabeli.

Sa druge strane, Monci je bod bio dovoljan za skok na 15. mesto. (function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-42415"));