TRPEO JE VELIKE BOLOVE: Sramni PROVOKATOR prošao kroz košmar, šta će biti sa njim?

IZVOR: Republika - 12.11.2022 | 22:41

Švajcarci se ovome nisu nadali.

Fudbaleri Arsenala odlepili su se na +5 u odnosu na drugoplasirani Mančester siti.

Klub iz Severnog Londona teškom mukom slomip je otpor najgoreg tima Premijer lige, Vulverhemptona, u okviru 16. kola, bilo je 2:0 za goste sa Emirejtsa.

Posle prvog poluvremena bilo je 0:0, da bi u nastavku gosti postigli dva pogotka.

Vulverhempton je u drugom delu igre bio bolji rival, ali nije uspeo da stigne do gola. Za razliku od Vukova, u tome je uspeo Martin Odegar koji je postigao oba gola i doneo Arsenalu velika tri boda.

Reprezentativac Švajcarske Granit Džaka napustio je igru već u 16. minutu zbog problema sa stomakom, što bi mogao da bude veliki problem za rivala Srbije na predstojećem Mundijalu u Kataru.

Granit Džaka

Utakmica je u jednom trenutku bila prekinuta, a Džaka se previjao u bolovima. Posle nekoliko minuta morao je da napusti teren, pa ga je zamenio Vieira.

Ostaje da se vidi da li će švajcarski provokator biti spreman za početak Svetskog prvenstva.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1-41886"));