Šok na "Etihadu": Toni SRUŠIO Siti u debeloj nadoknadi! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 12.11.2022 | 16:25

Drama u Mančesteru trajala preko 100 minuta, favorit ostao kratkih rukava.

Fudbaleri Brentforda šokirali si Mančester siti na "Etihadu" u 16. kolu Premijer lige trijumfom rezultatom 2:1 (1:1), a najzaslužniji za veliki podvig bio je dvostruki strelac Ajvan Toni.

On je drugi pogodak postigao u šestom minutu nadoknade, nakon čega "Građani" nisu uspeli da izvuku makar bod.

Toni je prethodno zatresao mrežu i u prvom poluvremenu, a rezultat je izjednačio Foden u 45. minutu.

Brentford je stigao do 19. boda u šampionatu i nalazi se u sredini tabele, dok su izabranici menadžera Pepa Gvardiole drugi sa 32, dva manje od vodećeg Arsenala.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1-41886"));