Superliga Srbije! Badamosi demolirao Lučane!

IZVOR: Republika - 01.09.2022 | 18:11

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Mladost iz Lučana u poslednjoj utakmici 9. kola Mozzartbet Superlige Srbije 3:1 (2:1).

Gosti su poveli već u 10. minutu golom Milana Bojovića, ali je sve promenio Mohamed Badamosi sa dva gola u razmaku od pet minuta.

Prvi je dao u 16. a drugi u 20. minutu, te je već posle manje od četvrt utakmice rezultat bio preokrenut.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1107-42260"));

U nastavku su "brđani" uspostavili kontrolu, a sredinom drugog poluvremena sve dileme je otklonio Samjuel Ovusu.

Fudbaler iz Gane je postavio konačnih 3:1 i Čukarički podigao na deobu 4. mesta na tabeli sa 16 bodova, dok Lučanci ostaju na 13. poziciji sa šest osvojenih bodova.