BRIDE OBRAZI: Obrukala se reprezentacija Srbije!

IZVOR: Republika - 07.06.2022 | 17:23

Ponor "Orlića".

Bruka za kraj kvalifikacija! Mlada reprezentacija Srbije jedva je izvukla remi na gostovanju Farskim Ostrvima, a konačan rezultat je bio 1:1.

Ekipa Gorana Stevanovića neće igrati na EP, a jedini plus je to što smo izborili treće mesto u grupi, što će nam doneti mesto u drugom šeširu u narednim kvalifikacijama.

Farani su poveli golom Nilsena u 55. minutu. Činilo se da će Srbija doživeti pravu blamažu, ali je Mitrović uspeo da spasi naš tim bruke, postigao je gol u 77. minutu.

Utakmica sa Farskim Ostrva bila oproštajna za nekolicinu igrača iz aktuelne generacije.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-100735-35923"));