SALETOVA ČETA GAZI: Čukarički rutinski protiv Radničkog!

IZVOR: Republika - 15.12.2021 | 18:31

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Radnički iz Kragujevca sa 2:0 u utakmici 21. kola Superlige.

Pitanje pobednika domaćini su rešili u drugih 45 minuta. Prvo je Jovanović pogodio u 61. minutu da bi trijumf overio Kovač sedam minuta pre kraja.

Gosti su ovim porazom ostali na poslednjem mestu sa 16 bodova koliko imaju i Novi Pazar i Metalac, međutim Kragujevčani imaju utakmicu više. Radnički je bez pobede u šampionatu od 22. septembra kada su savladali Novi Pazar 2:1.

Čukarički je, sa druge strane, u odličnoj formi i trenutno se šest mečeva bez poraza i nalaze se na trećoj poziciji sa 38 bodova.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1107-37148"));