JUNAJTED ZAUSTAVIO FURIOZNE PLAVCE: Remi u Londonu, zakuvalo se u Premijer ligi (VIDEO)

IZVOR: Republika - 28.11.2021 | 18:25

Fudbaleri Čelsija i Mančester junajteda odigrali su 1:1 u derbiju 13. kola Premijer lige.

Poveo je Mančester na ovom meču protiv lidera na tabeli golom Džejdona Sanča u 50. minutu meča.

Samo 17 minuta kasnije dosuđen je penal za domaći tim koji je u gol pretvorio Žoržinjo.

Do kraja duela nije bilo promene rezultata, pa je prednost Čelsija na vrhu tabele sada svega jedan bod u odnosu na drugoplasirani Mančester siti.

Sa druge strane Junajted se nalazi na osmom mestu sa 18 osvojenih bodova.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1-37036"));