SENZACIJA U BUNDESLIGI: Bavarska mašinerija ponovo ZARIBALA! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 19.11.2021 | 21:47

Fudbaleri Bajerna poraženi su od Augzburga u 12. kolu Bundeslige rezultatom 2:1 (2:1).

Već u 36. minutu na semaforu je stajalo 2:0, a strelci sa domaće bili su Pedersen u 23. i Han u 36. minutu utakmice. Pogodak nade za Bavarce dao je Levandovski u 38, ali oni do kraja nisu uspeli da izbegnu poraz.

Minhenski velikan je još uvek na čelu nemačkog prvenstva sa 28 bodova, dok je Augzburg pobegao iz zone ispadanja, a u dosadašnjem toku sezone sakupio je 12 poena.

Bajern sezonu nastavlja već u utorak gostovanjem Dinamu u Kijevu u okviru 5. kola grupe E Lige šampiona.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-42-37166"));