ISKORISTILI PORAZ INTERA: Napoli ponovo na čelu kolone

IZVOR: Republika - 16.12.2017 | 19:15

Ekipa Napolija danas je demonstrirala silu na gostovanju Torinu 1:3, pa je nakon poraza Intera ponovo na čelu Serije A.

Marek Hamšik se izjednačio po broju golova u dresu Napolija sa Maradonom

Napolitanci su krenuli silovito i već nakon 30 minuta Torino je bio potpuno razbijen.

Kulibali je već u četvrtom minutu savladao Sirigua, prednost je duplirao Zjelinski u 25. minutu, a Marek Hamšik je golom u 30. minutu susreta potopi sve nade Bikova.

U drugom poluvremenu nije bilo golova u izobilju. Jedan od najboljih mladih napadača Evrope Andrea Beloti uspeo je samo da ublaži poraz ekipe Torina za konačnih 1:3.

Marek Hamšik je večeras postigao 115. gol za Napoli i po tome se izjednačio sa legendarnim Argentincem Dijegom Armandom Maradonom.

Posle svađa koje su ponovo bile na relaciji Mihajlović - Ljajić izgleda da se odnos izgladio jer je ofanzivni vezista dobio priliku sa klupe.