ĆAVIJA ĆEKA VELIKI POSAO: Najplaćeniji igrač Barselone ODBIO da uđe u igru!

IZVOR: Republika - 07.11.2021 | 12:34

Na čelo katalonskog giganta, Barselone, stigao je Ćavi Ernandez koji bi trebalo da timu vrati stari sjaj. Međutim, Ćavi se susreo sa problemima koji su mučili i njegovog prethodnika, Ronalda Kumana.

FK Barselona

Da je Barsa u izuzetno teškoj situaciji najbolje pokazuje i utakmicu u Vigu, gde je ispustila vođstvo od 3:0 na poluvremenu te se Selta u šestom minutu nadoknade postavila konačan rezultatl - 3:3.

Dan nakon pomenutog meča u javnost su izašli detalji iz svlačionice.

Naime, Ansu Fati se požalio na povredu i morao je da bude zamenjen.

Privremeni trener Serđi je želeo na teren da pošalje Filipea Kutinja. Međutim, kako navodi španski novinar Manu Eredija, Brazilac je odbio da uđe u igru!

Podsetimo se, Kutinjo je najskuplji igrač u istoriji Barselone.

Januara 2018. plaćen je Liverpulu 160 miliona evra, ali se pokazao kao veliki promašaj.

Do sada je u dresu Barse odigrao 101 utakmicu i postigao 24 gola. Ove sezone je na 11 mečeva postigao jedan gol.