PETARDA REALA BEZ JOVIĆA: Het-trik Benzeme, PREOKRET Madriđana protiv Selte!

IZVOR: Republika - 12.09.2021 | 22:20

Real Madrid je ubedljivo savladao Seltu sa 5:2 (1:2), u meču 4. kola španske Primere, posle preokreta.

Napadač Real Madrida Karim Benzema slavi gol protiv Selte

Junak slavlja "galaktikosa" bio je francuski napadač Karim Benzema, koji je postigao het-trik.

Francuz je mrežu kluba iz Viga pogađao u 24, 47. i 87. minutu iz penala, a golove za Madriđane dali su još Vinisijus u 54. i, letnje pojačanje, Kamavinga u 72. minutu utakmice. Selta je u dva jnavrata vodila tokom prvog dela meča, zahvaljujući Mini i Serbiju, ali nije izdržala nalet zahuktalog domaćina u drugih 45 minuta.

Srpski napadač Luka Jović nije bio u protokolu.

Real se sada nalazi na čelu tabele La lige sa deset bodova, dok je Selta za sada stigla tek do jednog poena.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-36-37223"));