SERGEJEV LACIO PAO NA SAN SIRU: Leao i Ibrahimović SRUŠILI Rimljane za čelo tabele!

IZVOR: Republika - 12.09.2021 | 18:15

Fudbaleri Milana zadržali su maksimalan učinak posle tri kola u Seriji A.

Napadač Milana Zlatan Ibrahimović slavi gol protiv Lacija

"Rosoneri" su na stadionu "San Siro" nadigrali Lacio rezultatom 2:0 (1:0).

Golove za pobednički sastav postigli su Rafael Leao u 45. i Zlatan Ibrahimović u 67. minutu utakmice. Šveđaninu, koji se vratio na teren, sjajno je asistirao Ante Rebić, a Kesi je promašio penal u nadoknadi prvog poluvremena.

Srpski vezista Sergej Milinković-Savić odigrao je 74. minuta u dresu Lacijala, ali nije uspeo da spreči poraz kluba iz prestonice Italije.

Rimljani su doživeli prvi poraz ove sezone, dok je Milan na čelu tabele sa devet bodova i gol razlikom 7:1.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-37475"));