KRSTAJIĆEV TSC NE POSUSTAJE: Partizan ima pratioca u stopu!

IZVOR: Republika - 09.08.2021 | 19:33

TSC je zabeležio i četvrti uzastopni trijumf pošto je kao gost pobedio Radnički u Nišu, 2:1 (1:0) i tako se našao na čelu je tabele sa Partizanom sa 12 bodova.

Mlden Krstajić

TSC je poveo u 31. minutu preko napadača Đura Zeca.

Tim iz Bačke Topole je u 63. minutu uspeo da duplira prednost. Tomanović je odlično šutirao, lopta se od stative odbila u mrežu.

Radnički se nije predao, Filip Kasalica je u 72. minutu iskoristio grešku odbrane gostiju da smanji na 1:2.

Kasalica je u još dva navrata imao šanse, najbolju u 86. minutu, a priliku je imao i Ilić kada je pokušao da lobuje golmana TSC-a.

U narednom kolu TSC dočekuje ekipu Radničkog 1923, dok je Radnički gost Čukaričkom.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1107-37148"));