KNEŽEVI NE UMEJU BEZ JOVETIĆA: Četiri crvena, penal, i PREOKRET Liona u Monaku!

IZVOR: Republika - 02.05.2021 | 21:23

Fudbaleri Liona savladali su u gostima Monako sa 3:2 u okviru 35. kola francuske Lige 1.

Teško Monaku bez Jovete

Monako je propustio da se trijumfom umeša u borbu za titulu sa Lilom i Pari Sen Žermenom, dok je Lion pobedom prišao večerašnjem rivali i do kraja sezona ova dva tima boriće se za plasman u kvalifikacije za LŠ.

Domaćin je na ovom meču bio oslabljen neigranjem povređenog Stevana Jovetića.

Ipak, i pored toga Monako je na poluvremenu vodio sa 1:0 golom Kevina Folanda. U nastavku smo videli pravu goleadu.

Depaj je u 57. minutu doneo izjednačenje Lionu, a za totalni preokret pogodio je Marselo u 77. minutu. Gost je u 70. minutu ostao sa igračem manje, jer je drugi žuti karton, a potom i crveni dobio Kakere.

Monako je iskoristio brojčanu prednost kad je Ben Jeder u 86. minutu bio precizan sa bele tačke. Međutim, u 89. minutu Čerki donosi velika tri boda Lionu.

U nadoknadi vremena bilo je dosta bure, pa je De Šiljo isključen u Lionu, a Gebels i Pelegri u Monaku.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-4-28222"));