(FOTO) S NJIMA SE CRVENA ZVEZDA SUOČILA: Zabrana publike nije problem u Ivanjici, VIP loža KRCATA! Evo ko je ispratio GOLEADU crveno-belih

IZVOR: Republika - 12.04.2021 | 08:36

Fudbaler Crvene zvezde ubedljivo su izašli na kraj sa Javorom (5:1) na gostovanju u Ivanjici.

FK Crvena zvezda

Domaćini su poveli preko Luke Lukovića već u 4. minutu, da bi Aleksandar Katai uzvratio sjajnim golom iz slobodnjaka četiri minuta kasnije.

Katai je još jednom bio precizan i u 31. minutu doneo preokret crveno-belima. Usledila je lavina golova, strelci su bili još Milunović, Ben i Falčineli.

Zbog korone, dolazak publike je potpuno zabranjen na stadionima. Međutim, to okolne meštane mesta na zapadu Srbije nije omelo da gledaju meč sa najbolje pozicije - svoje terase.

kad god igra Zvezda u provinciji, to je bitan dan i Ivanjčani u blizini stadiona su se smestili na terase odakle su najbolje mogli da isprate dešavanja na terenu.

Zanimljiva fotografija objavljena je na Tviteru, gde je ekipa fudbalskih sladokusaca nazvana "VIP ložom".