KRAJ USPEŠNIH PRIPREMA: Zvezda odigrala bez golova protiv Šahtjora u poslednjoj proveri pred nastavak sezone!

IZVOR: Republika - 31.01.2021 | 15:48

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su bez golova sa Šahtjorom u poslednjem pripremnom meču za drugi deo sezone.

Crvena zvezda - Šahtjor

Ovo je bila najteža provera pred nastavak Superlige Srbije sledećeg vikenda.

Tim Dejana Stankovića osvario je tri pobede tokom priprema u Turskoj i bio ubedljiv – protiv Šljonska (4:0), Ufe (1:0) i Akademije Pandev (5:0), a danas je protiv učesnika Lige Evrope odigrao bez golova u meču u kome su crveno-beli imali više prilika i bili bliži pobedi.

Zvezda je u prvih 20 minuta imala tri dobre prilike. Mirko Ivanić je iz jednog pokušaja pogodio prečku.

Borjan je u 30. minutu imao sjajnu odbranu, kada je pripretio Tete, a do kraja poluvremena se istakao sa još dve odbrane.

Drugo poluvreeme nije bilo zanimljivo kao prvo i videli smo po jednu priliku sa obe strane.

Mladi Trubin, koji je zamenio Pjatova, odbranio je dobar šut Falčinelija, dok je Borjan odlično reagovao kod udarca Solomona.

$bp("Brid_12106220", {"id":"23088","width":"16","height":"9","carousel":"225"});