ROSONERI ŽELE TITULU: Milan slavio na teškom gostovanju!

IZVOR: Republika - 06.12.2020 | 21:59

Fudbaleri Milana savladali su sa 2:1 Sampdoriju u Đenovi u okviru 10. kola Serije A.

Fudbaleri Milana

Rosoneri su imali sigurno vođstvo, ali su u završnici ipak morali da se "uozbilje" kako bi stigli do tri boda.

Do prednosti su stigli golom Franka Kesija u nadoknadi prvog poluvremena. Pre toga rukom u svom šesnaestercu je igra Jakub Janko. Do dupliranja vođstva mogli su već u 47, ali je Sandro Tonali pogodio stativu.

Morten Torsbi je nešto kasnije imao šansu da izjednači, nije uspeo i stigla je kazna u 79. minutu. Samu Kastiljeho je pronašao Anta Rebića, koji je postigao gol.

U 83. Albin Ekdal je smanjio rezultat, a u poslednjim trenucima meča je isti igrač umalo dao još jedan gol. Na kraju, trijumf izabranika Stefana Piolija.