SITIJEVA RUTINA: Sterling i De Brujne srušili Fulam - Mitroviću NI MINUT!

IZVOR: Republika - 05.12.2020 | 17:01

Fudbaleri Mančester sitija su slavili na domaćem terenu protiv Fulama sa 2:0 u meču 11. kola Premijer lige.

Fudbaleri Sitija

Sve je bilo rešeno u prvom poluvremenu zahvaljujući ofanzivnom tandemu Rahim Sterling - Kevin De Brujne.

Najpre je već u petom minutu Sterling iskoristio sjajnu loptu Belgijanca doveo "građane" u vođstvo.

U 26. minutu je De Brujne penal načinjen nad Sterlingom pretvorio u gol za rutinskih 2:0.

Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor, a već u 50. minutu zapretio je De Brujne koji je posle izvanrednog udarca pogodio prečku.

Samo osam minuta kasnije Belgijanac nije uspeo u situaciji jedan na jedan na izađe na kraj sa raspoloženim Areolom.

$bp("Brid_07184439", {"id":"23088","width":"16","height":"9","carousel":"225"});

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nije dobio šansu u ovom meču.

Siti se ovim trijumfom vratio na pobednički kolosek posle dva uzastopna kiksa, dok je Fulam nakon iznenađenja protiv Lestera propustio šansu da isto učini i na "Etihadu".