BAVARSKA MAŠINERIJA POKORILA I DORTMUND: Šampionu GOLEADA u derbiju za POVRATAK na vrh Bundeslige!

IZVOR: Republika - 07.11.2020 | 19:51

Novi trijumf za četu trenera Flika.

Sane postiže gol protiv Borusije

Fudbaleri Bajerna savladali su Borusiju u Dortmundu u veoma efikasnom meču Bundeslige sa 3:2 (1:1).

Prvi deo susreta protekao je u izjednačenoj igri sve do same završnice kada su viđena dva brza gola.

Rojs je u 45. minutu doveo "milionere" u vođstvo, a poravnao je David Alaba u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Već nakon tri minuta igre u drugom poluvremenu, Robert Levandovski je iskoristio proigravanje Ernandeza, a u 80. Sane je dao gol vredan pobede Bavaraca u derbiju. Erling Haland je potom smanjio na 3:2, Rafael Gerero je upisao drugu asistenciju, ali to nije bilo dovoljno domaćinu da izbegne poraz.

sofa_embed('sofa-standings-embed-42-28210', window);

$bp("Brid_04760074", {"id":"23088","width":"16","height":"9","carousel":"225"});